Міжнародний день толерантності
16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, який був запропонований у 1996 році Генеральною Асамблеєю ООН. Це рішення було ухвалено з нагоди проведення у 1995 році приуроченого толерантності Року ООН, проголошеного Асамблєю в 1993 році з ініціативи ЮНЕСКО.
16 листопада 1995 року держави, члени ЮНЕСКО, прийняли Декларацію принципів толерантності. У ній ідеться про рівність усіх людей незадежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріплено у Загальній деукларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду й покарання за нього.
У статті 1 Декларації зазначено, що толерантність - це повага, сприйняття та розуміння різноманітності культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совість й переконань.Толерантність - це єдність у різноманітті. Це не тільки моральний обов'язок, а й політична та правова потреба. Толерантність уможливлює встановлення миру, сприяє переходу від культури війни до культури миру.
16 листапада цього року учні 5 класу нашої школи провели виховний захід на тему "Крила добра".
Для учнів 10 класу був проведений відкритий урок з курсу "Громадянська освіта" за участю шкільного психолога. Тема заняття: "Яким чином толерантність та інклюзія торують шлях до суспільства рівних можливостей".
Виховний захід 5 класу "Крила добра"
Відкритий урок з курсу "Громадянська освіта". Тема заняття: "Яким чином толерантність та інклюзія торують шлях до суспільства рівних можливостей"